جستجوی آگهی ها

ثبت آگهی رایگان در سایت روزبازار

ثبت آگهی رایگان در سایت روزبازار

راهنما و سوالات متداول

پروفایل چیست؟

بخش پروفایل، بخش کاربری شماست و در آن می توانید اطلاعات شخصی خود را ویرایش کنید. مثلا در این صفحه می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.
در فرمی که در صفحه پروفایل وجود دارد، شما می توانید اطلاعات تماس خود را وارد کنید. با پر کردن این فرم، دیگر نیازی نیست که در هنگام ثبت هر آگهی، اطلاعات تماس خود را وارد کنید. زیرا آن ها را قبلا یک بار در پروفایل خودتان، ثبت کرده اید.

چگونه آگهی جدید ثبت کنم؟

خیلی ساده است!
لینک درج آگهی رایگان را که در سمت راست و بالای صفحه قرار دارد، کلیک کنید. همچنین می توانید لینک ثبت آگهی جدید را از منوی آگهی ها در سمت راست سایت، کلیک کنید. با این کار به صفحه ثبت آگهی منتقل می شوید که حاوی یک فرم برای دریافت اطلاعات تماس و اطلاعات کالای شماست. فقط کافی است مجموعه ایی را که می خواهید آگهی شما در آن نمایش داده شود، انتخاب کنید و بقیه فرم را هم پر کنید و در نهایت گزینه ذخیره را کلیک کنید.

چگونه می توانم آگهی مورد نظرم را پیدا کنم؟

1) در صفحه اول سایت، دسته بندی های آگهی ها، نمایش داده شده است. به راحتی می توانید با کلیک بر روی مجموعه دلخواه، آگهی های آن مجموعه را ببینید. وقتی وارد یک مجموعه خاص شدید، در صفحه جدید، زیر نام آن مجموعه، زیرمجموعه های آن مجموعه هم لیست شده است. همچنین در پایین، لیست آگهی های آن مجموعه را نیز مشاهده می کنید. هرچه در زیرمجموعه ها جلوتر بروید، به طور دقیق تر آگهی مورد نظر خود را می یابید.
مثال:
وقتی وارد مجموعه کتاب و مجلات شوید، لیست تمام آگهی های مربوط به کتاب ها، مجلات و جزوات را می بینید. حال اگر یک قدم جلوتر رفته و وارد زیر مجموعه کتاب شوید، در صفحه جدید، فقط لیست آگهی های مربوط به کتاب را مشاهده می نمایید. باز هم می توانید پیشتر بروید و مثلا فقط لیست کتاب های کنکور را ببینید.
2) از طریق کادر جستجوی واقع در سمت راست سایت، می توانید آگهی مورد نظر خود را جستجو کنید.
3) اگر از طریق جستجوی معمولی به نتیجه نرسیدید، می توانید از جستجوی پیشرفته استفاده کنید. لینک مربوطه در منوی آگهی های سایت، واقع شده است.

برای چه مدت آگهی من در سایت باقی می ماند؟

مدت زمان انقضای آگهی، 30 روز در نظر گرفته شده است. 7 روز قبل از انقضای آگهی، ایمیلی برای شما ارسال می شود تا در مورد انقضای آگهی، شما را مطلع کند. البته برای دریافت ایمیل، باید آگهی خود را به عنوان یک کاربر ثبت نام شده، در سایت درج کرده باشید.

چگونه آگهی خود را حذف یا به روز رسانی کنم؟

ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت شوید. برای حذف یا ویرایش آگهی خود، گزینه "آگهی های من" در منوی آگهی ها را کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود، تمام آگهی های ثبت شده شما، لیست شده است. از طریق گزینه های "به روز رسانی" و "حذف" می توانید اقدام به ویرایش یا حذف آگهی خود کنید.

چند آگهی می توانم در سایت ثبت کنم؟

هیچ محدودیتی برای تعداد آگهی ثبت شده وجود ندارد. هر فرد می تواند هر چندتا آگهی که خواست، در سایت ثبت کند.

هزینه تبلیغات در سایت چقدر است؟

کلیه خدمات سایت روز بازار، از جمله تبلیغات، رایگان است.
البته امکان درج آگهی های تجاری نیز در سایت وجود دارد. این آگهی ها همیشه در صفحه اول سایت نمایش داده می شوند.

 

end faq

© 2016 روزبازار- تبلیغات رایگان کالاها، لوازم و وسایل نو و دست دوم. تمامی حقوق محفوظ است.
PRchecker.info

logo-samandehi