جستجوی آگهی ها

ثبت آگهی رایگان در سایت روزبازار

ثبت آگهی رایگان در سایت روزبازار

  telegram logo

قابل توجه کاربران محترم سایت روزبازار

از این پس امکان تبلیغ کانال تلگرامی شما نیز در سایت روزبازار فراهم شده است.

برای این منظور پس از کلیک بر روی دکمه "ثبت آگهی رایگان" و مراجعه به فرم ثبت آگهی، میتوانید از کادر کشویی انتخاب مجموعه، گزینه "کانال تلگرام" را انتخاب نموده و سپس به تکمیل مابقی فرم اقدام نمایید.

 

تصویر راهنمای خرید گوشی موبایل ضد آب

بیشتر تلفن‌های همراهی که این روز‌ها وارد بازار می‌شوند در برابر آب مقاومند، به این معنی که اگر به صورت اشتباهی، آب لیوان بر آن‌ها بریزد با اقدام سریع برای خشک کردن می‌توانید از وارد شدن آسیب به آن‌ها جلوگیری کنید اما تعداد کمتری از تلفن‌ها می‌توانند به صورت کامل در برابر نفوذ آب مقاومت کنند.

با پیشرفت‌های حاصل شده در زمینه تکنولوژی، این روز‌ها ضد آب بودن یک گوشی در حال تبدیل شدن به یک استاندارد است.

تصویر یک راهنمای جامع برای خرید مبلمان

 

همه افراد از داشتن خانه ای که به درستی مبلمان شده باشد لذت می برند، البته فراموش نکنید که مبلمان تنها به میز و مبل و صندلی محدود نمی شود و ویترین، کشو، و حتی جاکفشی و بسیاری از موارد دیگر را نیز در بر می گیرد. اگر قصد خرید مبلمان دارید، امیدواریم پیش از هر کاری این راهنما را بخوانید، شاید برخی از آگاهیهای آن به کارتان آید.

هدف این نوشتار آشنا کردن شما با اطلاعات پایه ای و رهنمودهای اولیه ای است که به واسطه آن هم از خریدتان راضی باشید و از آن لذت ببرید، هم بهای گزافی بابت آن پرداخت نکنید.

دستگاه تصفیه آب

آب ماده ای بسیار ضروری برای بدن ماست اما نوشیدن آبی که پر از مواد شیمیایی و آلاینده های دیگر باشد نه تنها هیچ سودی ندارد بلکه آسیب های زیادی هم به بدن وارد می کند. تصفیه کن های آب، مواد شیمیایی، باکتری‎‎ها، زنگ و دیگر آلاینده های موجود در آب را از بین می برند. اگر قصد خرید تصفیه کن آب دارید، خواندن اطلاعات کوتاهی که در پی آمده ممکن است مفید باشد.

تصفیه کن ها، نه تنها آب آشامیدنی شما را تمیز می کنند، بلکه طعم آن را بهبود بخشیده و بوهای آن را هم از بین می برند.

انواع متفاوتی از دستگاه های تصفیه آب وجود دارد، و نصب یک دستگاه تصفیه آب پروژه بزرگی محسوب نمی شود.

صفحه1 از2

© 2016 روزبازار- تبلیغات رایگان کالاها، لوازم و وسایل نو و دست دوم. تمامی حقوق محفوظ است.
PRchecker.info

logo-samandehi